Atribuită Cumpărare directă

50 l degresant igienizant cu miros floral 50 l detergent pardoseli, concentrat, cu miros marin 20 l detergent geam 20 l detergent parchet 70 l Domestos 10 x 1 L dezinfectant maini gel 10 x 1 l detergent vase

Număr anunț
DA26978599
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA B.P.HASDEU,MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843922)
Furnizor / câștigător
WELL PROFESIONAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42172516)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201,68 RON
Valoare atribuită
4.201,68 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
05.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201,68 RON

din 4.201,68 RON estimat