Atribuită Cumpărare directă

1 Nu sunt fraierul nimanui (2 volume) de Richard Russo (1994) [Editura Univers] (373200) 1 21 de lectii pentru secolul XXI de Yuval Noah Harari (2018) [Editura Polirom] (341927) 1 Homo deus. Scurta istorie a viitorului de Yuval Noah Harari (2018) [Editura Polirom] (309129) 1 Sapiens. Scurta istorie a omenirii de Yuval Noah Harari (2017) [Editura Polirom] (298142) 1 Palatul de la Miazanoapte (editia 2017) de Carlos Ruiz Zafon (2017) [Editura Polirom] (292937) 1 Viata secreta a albinelor de Sue Monk Kidd (2016) [Editura Polirom] (286422) 1 Copacul minciunilor de Frances Hardinge (2017) [Editura Polirom] (289796) 1 Vanatorii de carti de Jennifer Chambliss Bertman (2017) [Editura Polirom] (304372) 1 Sa nu ma parasesti (editia 2017) de Kazuo Ishiguro, Vali Florescu (2017) [Editura Polirom] (303599) 1 Prizonierul cerului (editia 2013) de Carlos Ruiz Zafon (2013) [Editura Polirom] (197362) 1 Amintirea ca un parfum... de Silvia Kerim [Editura Carminis] (71774) 1 Un gentleman la Moscova de Amor Towles, Dana Ionescu (2018) [Editura Nemira] (347267) 1 Madame Picasso de Ionela Chirila, Anne Girard (2019) [Editura Nemira] (351065) 1 Porecla de Jhumpa Lahiri (2017) [Editura Nemira] (305844) 1 Biblioteca de la miezul noptii de Matt Haig, Cristina Nan (2020) [Editura Nemira] (391406) 1 Materiile intunecate. Ocheanul de chihlimbar de PHILIP PULLMAN (2014) [Editura Humanitas] (200872) 1 Sa stam de vorba fara catalog de Mircea Santimbreanu (2016) [Editura Regis] (274860) 1 Iubire de proba de Iu

Număr anunț
DA26985400
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.984,55 RON
Valoare atribuită
4.984,55 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.984,55 RON

din 4.984,55 RON estimat