Atribuită
Cumpărare directă
DENUMIRE CANTITATE PRET LEI SANTAL PORT.ROSII 25%1,0 312 4,10 KINDER BUENO CACAO 43G 26 20,64 SNICKERS K.SIZE 75G 312 2,16 BISKREM BISC.MERE 80G 312 1,61 MILKA CHOCOCOOKIE 135G 312 3,70 JOE NAP.LAP.GLZ.CIO180G 312 4,08 SUGUS EXOTIC 80G 312 2,05 SACOSA SARBATORI ECOTAXA 0.15 312 0,85 TEDI PETIT BEURRE 100G 312 1,27 MILKA JAFFA CH.MOUS128G 312 3,75 MILKA TENDER WISHES110G 312 5,41 OREO BISCUITI CREMA154G 200 3,16 OREO BIRTHDAY PARTY154G 112 3,16 MILKA CIOC.LAP ALU 100G 312 2,75 BOMB.POM MARTIPAN 350G 312 6,51
- Număr anunț
- DA26967381
- Autoritate contractantă
- COMUNA RUSANESTI (CUI 5139809)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15842300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.455,31 RON
- Valoare atribuită
- 13.455,31 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.