Atribuită
Cumpărare directă
Materiale de laborator loturile 3, 5, 9, 12 si 13 , conform ADV 1186227/23.11.2020 , lot 3 pentru CRSP Timisoara cu sediul in Bd. Victor Babes, nr 16, persoana de contact Mircea Chiselita , 0256492101 , lot 5 Pentru CRSP Iasi, cu sediul in str. Victor Babes, nr 14, persoana de contact Lupascu Ioan , tel: 0232410399 , lot 9 Pentru CRSP Iasi, cu sediul in str. Victor Babes, nr 14, persoana de contact Lupascu Ioan , tel: 0232410399 , lot 12 pentru CRSP Cluj cu sediul in str L. Pasteur , nr 6, persoana de contact Timar Domnosie, tel 0264594252 , lot 13 pentru CRSP Bucuresti, cu sediul in str. Dr. Leonte, nr 1 - 3, sector 5,persoana de contact Enache Alice, tel: 0213183620; Achizitia din SICAP tine loc de contract/comanda .
- Număr anunț
- DA26974198
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33790000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.218,63 RON
- Valoare atribuită
- 10.218,63 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.