Atribuită Cumpărare directă

MANUSI CHIRURGICALE STERILE, NEPUDRATE, MARIMI 7,5 - 8,50, MARIMEA 7.5 - 1000 BUC, MARIMEA 8 - 500 BUC, MARIMEA 8.5 - 500 2000 X 1.65 = 3300 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26997966
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.970 RON
Valoare atribuită
2.970 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.970 RON

din 2.970 RON estimat