Atribuită
Cumpărare directă
Televizor LED Smart SAMSUNG 50TU, Ultra HD 4K, HDR, 125 cm Generatie 2020. Ecran Plat Procesor Crystal Processor 4K Tip Display LED Tehnologie Smart TV generatie 2020 Diagonala (cm) 125 Unghi de vizualizare (grade) 178 / 178 Dimensiune ecran (inch) 50 Rezolutie ecran (pixeli) 3840 x 2160 Rezolutie 4K Ultra HD FULL Format ecran 16:9 Alte caracteristici video Crystal Processor 4K; PQI (Picture Quality Index) 2000 HDR; HDR10+; HLG; Mega Contrast; PurColor; UHD Dimming; Contrast Enhancer; Film Mode; Natural Mode Support
- Număr anunț
- DA27033192
- Autoritate contractantă
- ORASUL STEFANESTI (CUI 4122574)
- Furnizor / câștigător
- BMG PIESE AUTO S.R.L. (CUI 42806648)
- Cod CPV
- 32324000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.975 RON
- Valoare atribuită
- 1.975 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.