Atribuită Cumpărare directă

CB331EE (338) PACHET DUBLU CARTUS TONER BLACK (2x480 PAG) ORIGINAL HP DJ 460 5740 6540 OJ K 7100 = 1 pachet; C9361EE (342) CARTUS CERNEALA COLOR (220 PAG) ORIGINAL HP DJ 4100, 4160, 5420, 5440, OJ 6300 = 1 buc

Număr anunț
DA27019451
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373,18 RON
Valoare atribuită
373,18 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373,18 RON

din 373,18 RON estimat