Atribuită
Cumpărare directă
Televizor LED Smart SAMSUNG 50TU7172, Ultra HD 4K, HDR, 125 cm Ecran Plat; Procesor Crystal Processor 4K; Tip Display LED; Tehnologie Smart TV; Diagonala (cm) 125; Unghi de vizualizare (grade) 178 / 178; Dimensiune ecran (inch) 50; Rezolutie ecran (pixeli) 3840 x 2160; Rezolutie4K Ultra HD; Format ecran 16:9; Alte caracteristici video Crystal Processor 4K; PQI (Picture Quality Index) 2000 HDR; HDR10+; HLG; Mega Contrast; PurColor; UHD Dimming; Contrast Enhancer; Film Mode; Natural Mode Support; Sistem difuzoare 2.0; Alte caracteristici audio Dolby Digital Plus; Adaptive Sound; Dialog Enhancement; Audio Pre-selection Descriptor; Multiroom Link; Bluetooth Audio
- Număr anunț
- DA27030263
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
- Cod CPV
- 32324000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.620 RON
- Valoare atribuită
- 1.620 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.