Atribuită Cumpărare directă

Bureti conductivi - Spontex 50x50 pachet 5 buc - 4 pachete Bureti conductivi - Spontex 25 cm2 pachet 10 buc - 2 pachete Set bonete pentru HDCkit - 2 seturi

Număr anunț
DA26973731
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
MED ANIMA TECH S.R.L. (CUI 39554869)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.292 RON
Valoare atribuită
2.292 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.292 RON

din 2.292 RON estimat