Atribuită Cumpărare directă

1 Calatori romani privind pe fereastra trenului 34,95 Buc 1 33,29 2 Enciclopedia imaginariilor Vol I 59,96 Buc 1 57,10 3 Enciclopedia imaginariilor Vol II 59,96 Buc 1 57,10 4 Enciclopedia imaginariilor Vol III 59,96 Buc 1 57,10 5 Enciclopedia imaginariilor Vol IV 59,96 Buc 1 57,10 Discount pe toate articolele precedente -78,51

Număr anunț
DA27004648
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI 12280354)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,18 RON
Valoare atribuită
183,18 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,18 RON

din 183,18 RON estimat