Atribuită Cumpărare directă

ACE DE BIOPSIE PENTRU MAGNUM BARD ORIGINAL 14G - AC. BIOPSIE MAMARA; Ace Spinale Ace Rahianestezie 18G-20G-22G-23G-25G-26G-27G BECTON Dickinson; PLACA ELECTROD NEUTRU UF - CF. COM. SPITAL

Număr anunț
DA27031391
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33141323-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.577 RON
Valoare atribuită
3.577 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.577 RON

din 3.577 RON estimat