Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse 10 8047478 SCAUN CLASS LEMN BUC 70,00 79,90 4.700,00 893,00 20 8006059 SCAUN ELEV BUC 35,00 59,90 1.761,76 334,74 30 3001370 ROBINET TEMPORIZARE STATIV 1/2 TE15 R BUC 6,00 120,00 605,04 114,96 40 3001371 ROBINET TEMPORIZARE STATIV 1/2 TE16 R BUC 4,00 140,00 470,59 89,41 50 1038254 SONERIE MET D150 230V 95DB 22-022/150 BUC 3,00 62,63 157,89 30,00 60 1031093 CABLU HDMI-A 1.3 10M CVGP34000BK100 BUC 4,00 96,93 325,82 61,90 70 1037854 CABLU HDMI 1.4V 15M PNI-HDMI15M BUC 5,00 116,12 487,90 92,70 80 7036629 COASA ELECTRICA GRUNMAN 1000W BUC 1,00 286,94 241,13 45,81 90 7046915 CAP TAIERE CU FIR GRUNMAN YT6922 BUC 3,00 33,13 83,52 15,87 100 7051946 FIR TRIMMY OREGON 2,0MMX15M VERDE BUC 9,00 7,89 59,67 11,34
- Număr anunț
- DA27018928
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA (CUI 17973548)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.893,32 RON
- Valoare atribuită
- 8.893,32 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.