Atribuită Cumpărare directă

Gel antibacterian biocid si virucid 1l VIR-KILL cu aviz medical-3 buc., Gel dezinfectant pentru suprafete 5 l kiltensiv-3 buc.

Număr anunț
DA26992356
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA SÂNTIMBREANU (CUI 32211529)
Furnizor / câștigător
COLOR INTEGRA SRL (CUI 14750363)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
612,61 RON
Valoare atribuită
612,61 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

612,61 RON

din 612,61 RON estimat