Atribuită Cumpărare directă

servicii de asigurare RCA pentru: -autoturism Nissan Pathfinder, cap cil 2488,putere 128 kw,masa 2880 kg: -prima de asigurare 508,03 ron -plata primei integral -valabilitate 22.12.2020-21.12.2021

Număr anunț
DA26987152
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Tulcea (CUI 4994689)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
508,03 RON
Valoare atribuită
508,03 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

508,03 RON

din 508,03 RON estimat