Atribuită Cumpărare directă

100cut marimea S Manusi de examinare nitril nepudrate 100 buc/cut 100cut marimea L Manusi de examinare nitril nepudrate 100 buc/cut

Număr anunț
DA26980159
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.800 RON
Valoare atribuită
11.800 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.800 RON

din 11.800 RON estimat