Atribuită
Cumpărare directă
1. Asigurare de raspundere civila auto (RCA) pe o perioada de 12 luni, a autovehiculului marca CITROEN, tip JUMPER, cu nr. de inmatriculare TL-28-CJT, serie sasiu VF7YCBMFC11430754, incepand cu data de 01.01.2020. 2. Asigurare de raspundere civila auto (RCA) pe o perioada de 12 luni, a autovehiculului marca DACIA, tip LOGAN MCV, cu nr. de inmatriculare TL-02-ZBP, serie sasiu UU1KS1OW538223325, incepand cu data de 01.01.2020. 3. Asigurare de raspundere civila auto (RCA) pe o perioada de 12 luni, a autovehiculului marca IVECO, tip DAILY, cu nr. de inmatriculare TL-99-ATL, serie sasiu ZCFC45A1005540204, incepand cu data de 01.01.2020. 4. Asigurare de raspundere civila auto (RCA) pe o perioada de 12 luni, a autovehiculului marca OPEL, tip VECTRA, cu nr. de inmatriculare TL-36-WST, serie sasiu WOLOZCF6921067037, incepand cu data de 01.01.2020. 5. Asigurare de raspundere civila auto (RCA) pe o perioada de 12 luni, a autovehiculului marca RENAULT, tip KOLEOS, cu nr. de inmatriculare TL-36-EST, serie sasiu VF1VY0B0NUC257503, incepand cu data de 01.01.2020. 6. Asigurare de raspundere civila auto (RCA) pe o perioada de 12 luni, a autovehiculului marca Volkswagen, tip Crafter, cu nr. de inmatriculare TL-20-ATL, serie sasiu WV1ZZZSYZL9037835, incepand cu data de 01.01.2020. 7. Asigurare de raspundere civila auto (RCA) pe o perioada de 12 luni, a autovehiculului marca Renault, tip Master, cu nr. de inmatriculare TL-03-LRK, serie sasiu VF1FDC2L637358755, incepand cu data de 01.01.2020.
- Număr anunț
- DA26976939
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI 2647128)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.217,96 RON
- Valoare atribuită
- 4.217,96 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.