Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE SI ELEMENTE DE BIROTICA- BIROU ELECTORAL SI SECTII DE VOTARE

Număr anunț
DA27031985
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
DAKORE ADVERT SRL (CUI 27058969)
Cod CPV
39292400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
702,71 RON
Valoare atribuită
702,71 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

702,71 RON

din 702,71 RON estimat