Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari utilaje Spalatorie "Nou-nascuti" efectuate cu ocazia renovarii: -Decuplarea de la instalatia electrica -Decuplarea de la tubulatura de evacuare scame -Demontarea si conservarea instalatiei electrice de pe perete - Demontarea si conservarea tubulaturii de evacuare scame - Mutarea calandrului in incaperea alaturata - Mutarea (readucerea) calandrului pe pozitia initiala - Repozitionarea pe perete a instalatiei electrice - Repozitionarea tubulaturii de evacuare scame - Inlocuirea cablului de impamantare - Cuplarea utilajului la instalatia de alimentare cu energie electrica - Cuplarea utilajului la tubulatura de evacuare scame - Efectuare probe functionale
- Număr anunț
- DA27029230
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- BETA SOLUTIONS SRL (CUI 19232427)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.