Atribuită Cumpărare directă

ROABA 65 L QT207 2 buc

Număr anunț
DA26977683
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,04 RON
Valoare atribuită
126,04 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,04 RON

din 126,04 RON estimat