Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere echipamente de incalzire. Verificare/revizie cazane de apa calda si arzatoarele ce echipeaza acestea. Verificarea dispozitivelor de siguranta. Verificarea si refacerea reglajelor la arzatoare. Verificarea etanseitatii cazanelor. Autorizare de functionare conform normativelor in vigoare ISCIR. Probe de buna functionare.
- Număr anunț
- DA27020162
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Calarasi (CUI 3797310)
- Furnizor / câștigător
- ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
- Cod CPV
- 50513000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.436,98 RON
- Valoare atribuită
- 2.436,98 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.