Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Calitate superioara Format: rola, 210mm Origine: U.E. Produsul prezinta certificate de conformitate si calitate HARTIE EKG PENTRU COMEN CM 1200A ROLA - DIMENSIUNE: 210MM - FORMAT ROLA Produsele ofertate prezinta Certificate care atesta calitatea, conformitatea(Marca CE, Certificat ISO, Certificat TUV), precum si avizul Ministerului Sanatatii Publice
- Număr anunț
- DA27032610
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
- Cod CPV
- 22993200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.110 RON
- Valoare atribuită
- 1.110 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.