Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE SCULE DE MANA SI BATERIE CHIUVETA :TRUSA SCULE PT INSTALATORI 5 COMP KRONUS 1 BUC CIOCAN ROTO PANZER 1050W PT82640 1 BUC POLIZOR PWS 750-125 06033A2422 1 BUC MASINA UNIVERSAL DRILL 18 06039C8002 1 BUC SET X-LINE 50 ACCESORII 2607019327/7523 1 BUC BURGHIU SDS-PLUS-1 4X50X110 2608680257 1 BUC BURGHIU SDS PLUS 6X210X150 782417 HiKOKI 1 BUC INVERTOR SUDURA 160A PANZER PT-MMA160S 1 BUC ELECTROZI RUTILICI CEMONT 2,5X350 (1KG) 1 PAC BATERIE FRAME BUCATARIE 40MM ZS53405 2 BUC.
- Număr anunț
- DA27031369
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.034,55 RON
- Valoare atribuită
- 2.034,55 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.