Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANTI (40748501 ACE LAVANDA 2L - 40 BUC X 7,40 LEI/BUC, 42905554 MONA ALC.SANIT.70%500ML 54 BUC X 7,58 LEI/BUC, 47997986 DOMESTOS PINE 1L - 20 BUC X 11,11 LEI/BUC), CONFOEM COMANDA FERMA NR. 2031/08.12.2020

Număr anunț
DA27019072
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Administrare si Exploatare a Pietei Centrale Agroalimentare a Municipiului Campina (CUI 18171690)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
927,52 RON
Valoare atribuită
927,52 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

927,52 RON

din 927,52 RON estimat