Atribuită Cumpărare directă

BATERIE COLUMN LAVOAR MY1806-2 CW 1 BUC 172,26 SLV REZERVOR RIO AP110 136.610.11.1 PN 1 BUC 92,44 ROBINET COLTAR CU CAP CERAMIC 3/8-1/2 1 BUC 16,38 ROBINET D.S FORTIS 1/2 2070 1 BUC 13,68

Număr anunț
DA27030179
Autoritate contractantă
Muzeul National BRUKENTHAL (CUI 3098079)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,76 RON
Valoare atribuită
294,76 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,76 RON

din 294,76 RON estimat