Atribuită Cumpărare directă

Sigiliu plastic Fast Seal 20/25/30/35cm la pret de 0.37 lei fara tva/bucata

Număr anunț
DA27030503
Autoritate contractantă
Comisariatul Regional pentru Protectia Consumatorilor Regiunea Bucuresti-Ilfov (CUI 30758547)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
35121500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.719,73 RON
Valoare atribuită
1.719,73 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.719,73 RON

din 1.719,73 RON estimat