Atribuită Cumpărare directă

VAS EXPANSIUNE 24L - 1 BUC - 135.16 RON/BUC TEU CU 15 - 2 BUC - 1.60 RON/BUC COT CU 90GRD 15MM - 5 BUC - 0.83 RON/BUC COT CU 45GRD 15MT - 2 BUC - 0.97 RON/BUC SEMIOLANDEZA CUPRU 15X3/4'' - 2 BUC - 4.99 RON/BUC NIPLU BRONZ 3/4X1/2'' - 1 BUC - 2.89 RON/BUC MUFA BRONZ 3/4'' - 1 BUC - 4.64 RON/BUC ADAPTOR CU 15X3/4 FI - 1 BUC - 3.44 RON/BUC PASTA DECAPANTA 250G - 1 BUC - 40.32 RON/BUC PASLA - 2 BUC - 1.20 RON/BUC TEAVA CUPRU 15 - 3 ML - 12.64 RON/ML MUFA CU 15 - 2 BUC - 0.49 RON/BUC SUPORT VAS EXPANSIUNE 3/4 - 1 BUC - 25.92 RON/BUC DIBLURI *8 - 10 BUC - 0.71 RON/BUC COSITOR 3MM 250GR - 1 BUC - 40 RON/BUC TOTAL: 320.04 RON

Număr anunț
DA27021888
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
39370000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320,04 RON
Valoare atribuită
320,04 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

320,04 RON

din 320,04 RON estimat