Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta intentioneaza sa achizitioneze servicii de asigurari tip RCA pentru 2 autovehicule, cu perioada de valabilitate de 12 luni, cu plata integrala anuala, dupa cum urmeaza: 1.Marca : Dacia -Tip: Duster-An fabricatie 2014-Nr. inmatriculare: B-62-KZN-Categoria: autoturism-Combustibil: motorina-Nr. de identificare: UU1HSDADG51828973-Serie Carte auto (CIV): K325532-Masa maxima autorizata: 1.875 kg-Nr. locuri: 5-Capacitate cilindrica: 1.461 cmc-Putere: 80kw; 2.Marca : Dacia-Tip: Duster-An fabricatie 2014-Nr. inmatriculare: 62-KZR -Categoria: autoturism-Combustibil: motorina-Nr. de identificare: UU1HSDADG51828277 -Serie Carte auto (CIV): K325531-Masa maxima autorizata: 1.875 kg-Nr. locuri: 5-Capacitate cilindrica: 1.461 cmc-Putere: 80kw; OBS: Se vor atasa copiile cartilor de identitate ale autovehiculelor mentionate mai sus. Autovehiculele sunt proprietatea Ministerului Culturii si sunt conduse de soferi angajati ai ministerului. Autoritatea contractantă intentioneaza sa achizitioneze asigurari tip RCA pentru 2 autoturisme, cu plata integrala anuala pe o perioada de 12 luni, începând de la data de 10.12.2020 pana la 09.12.2021.
- Număr anunț
- DA26887024
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 704 RON
- Valoare atribuită
- 704 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.