Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare scaune ergonomice si vizitator Serviciul de Probatiune Vâlcea (montaj inclus) dupa cum urmează: 1. Scaun ergonomic negru 12 buc (197,90 lei fara tva/buc.).; - Scaunul de birou are un aspect modern, realizat din materiale durabile ce asigura totodata si confort utilizatorului; - Sezutul si spatarul scaunului sunt tapitate cu stofa placuta la atingere; - Baza acestui scaun este realizata din polipropilena foarte rezistenta, iar pentru un plus de confort, scaunul dispune de brate si rotile; - Inaltimea sezutului poate fi ajustabila, intre 58 si 70 cm. 2. Scaun vizitator 18 buc. (59,99 lei fara tva/buc.) - Scaun vizitator , material textil, culoare gri; - Dimensiunile totale ale scaunului sunt 84 cm inaltime, 53 cm latime si 53 cm adancime; - Sezutul are 47 cm inaltime de la sol, 47 cm latime si 43 cm adancime, iar spatarul are 41 cm inaltime si 48 cm latime.
- Număr anunț
- DA26998488
- Autoritate contractantă
- Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.454,62 RON
- Valoare atribuită
- 3.454,62 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.