Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Piese și Accesorii IT - 15 Articole, potrivit Forumlarului dvs de Propunere Tehnica si Financiara inregistrat la Consiliul Judetean Alba sub nr. 21799/7.12.2020, astfel: 38020864 BT-MAIN BATTERY 4 CELLS 1000012981 - 3 luni garantie - Buc 1, HDD SATA LAPTOP HGST HTS725050A7E630 500GB – Buc 1, CANAL CABLU 50*12 pardoseala - Metri 6, SWITCH 8 PORTURI TP-LINK TL-SF1008D – Buc 2, Tastatura Laptop TOSHIBA SATELLITE C660/C650 - Buc 1, BOTTOM CASE LENOVO – Buc 1, MUFA ALIMENTARE LAPTOP – Buc 1, CHIPSET POWER MANAGEMENT – Buc 1, SSD SATA HP S700 2DP99AA 500GB - Buc 1, MEMORIE SODIM DDR3 KINGSTON KCP316SD8/8 8GB - Buc 1, MEMORIE SODIM SDDR3 TRANSCEND TS4GAP1066S 4GB 1066S – Buc 2, Memorie DDR3 HYPERX 4GB HX316LS9IB/4 1600 LV - Buc 2, Adaptor DISPLAYPORT TO DVI MAMA 08730/51720 – Buc 1, SSD CRUCIAL BX500 240GB CT240BX500SSD1 – Buc 1, ROLA HP RL1-0542-000 – Buc 1. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese în sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA26988600
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.438,72 RON
- Valoare atribuită
- 2.438,72 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.