Atribuită Cumpărare directă

Furnizare a 6 centrale termice si materiale necesare pentru executarea instalaţiilor de încălzire la CTPTFCNS Rosiorei de Vede - conform devizelor estimative

Număr anunț
DA27025808
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
Furnizor / câștigător
BURSUMAC IMPEX SRL (CUI 8691890)
Cod CPV
45331100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.864 RON
Valoare atribuită
48.864 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.864 RON

din 48.864 RON estimat