Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Carti Istorie: 1. Gemma Sena Chiesa, Elisabetta Gagetti, Aquileia e la glittica di età ellenistica e romana, Atti del Convegno “Il fulgore delle gemme. Aquileia e la glittica di età ellenistica e romana, Aquileia, 2008 - 414.29 RON 2. Monica M. Jackson, Hellenistic Gold Jewellery in the Benaki Museum, Athens, 2017 - 294.29 RON 3. Figurines de Terre Cuite En Mediterranee Grecque Et Romaine: Volume 1: Production, Diffusion, Etude: 54 - 484.76 RON
- Număr anunț
- DA26887124
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.193,34 RON
- Valoare atribuită
- 1.193,34 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.