Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CF OF (PARTIAL) 2450/16.11.2020. CILINDRU GRADAT SILBERBRAND ETERNA CLASA B 50 ML CREUZET PORTELAN, FORMA MEDIE 60x50 MM ISOLAB , set 6 buc PERIE CURATARE EPRUBETE 100 X 25 MM ISOLAB BARA MAGNETICA AGITARE 40 x 8 MM CUTIE PORTOCALIU PT LAME DE MICROSCOP 100 LOCURI ISOLAB
- Număr anunț
- DA26916518
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 582 RON
- Valoare atribuită
- 582 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.