Atribuită Cumpărare directă

Putere (W) 600 W Lungime furtun 2,1 m

Număr anunț
DA26974740
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FOIENI (CUI 17357335)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
42924730-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
741,53 RON
Valoare atribuită
741,53 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

741,53 RON

din 741,53 RON estimat