Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de efectuat pe baza evaluarii APARATULUI AUTOMAT DE INCALTAT valoare fara tva necesita schimbat panou comanda 0 manopera 126.05 inlocuit ,LCD Shoe Cover Machine

Număr anunț
DA26897932
Autoritate contractantă
LABORATOR DE CONTROL DOPING (CUI 36413717)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
45259000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,13 RON
Valoare atribuită
336,13 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,13 RON

din 336,13 RON estimat