Atribuită
Cumpărare directă
FURNIZARE 6 BUC. LAPTOP CONFORM OFERTA NR.DDI 1526/24.11.2020. SPECIFICATII: Laptop Asus VivoBook X543MA-GQ506T (Procesor Intel® Celeron® N4000 (4M Cache, up to 2.60 GHz), Gemini Lake, 15.6" HD, 4GB, 256GB SSD, Intel® UHD Graphics 600, Win10 Home, Gri)
- Număr anunț
- DA26904274
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.095,82 RON
- Valoare atribuită
- 12.095,82 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.