Atribuită Cumpărare directă

Curatenie generala in sediul UAT Sambata de Sus reprezentand birouri, toalete, spatii comune.Se solicita prestarea de servicii sa se desfasoare in zilele de sambata.

Număr anunț
DA26898467
Autoritate contractantă
COMUNA SAMBATA DE SUS (CUI 15578950)
Furnizor / câștigător
CRI & REB YGENYA S.R.L. (CUI 41613835)
Cod CPV
90900000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat