Atribuită
Cumpărare directă
COT SOBA EMAIL MARO 120-2 BUC,BURLAN SOBA EMAIL MARO 1M[120]-3 BUC,NIPLU RED.BR 1''1/2-1''-1 BUC,ROB.APA PVC 1''1/2 HOL-FE-1 BUC,RACORD PE 50*1''1/2 FI-1 BUC,LOCTITE 150M-1 BUC,TUB CAMIN APA 1000MM H=1000MM CLASA C16/20-3 BUC,CAPAC TUB CAMIN APA-2 BUC,TRANSPORT MACARA-4 BUC,SOBA P2-1 BUC,BURLAN SOBA EMAIL MARO 1M[120]-3 BUC,COT SOBA EMAIL MARO 120-2 BUC,RIGIPS DE PERETE 2600*1200-20 BUC,CD 4M-.36 BUC ,UD 4M-20 BUC,TIJA 375-100 BUC,PIESA SUSPENDARE CD-100 BUC,GM 53 20KG-1 BUC,TRANSPORT-1 BUC
- Număr anunț
- DA26890179
- Autoritate contractantă
- COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.211,01 RON
- Valoare atribuită
- 2.211,01 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.