Atribuită Cumpărare directă

Reparatie generator conform deviz inregistrat la AJOFM Arges cu nr. 27327/18.11.2020

Număr anunț
DA26890250
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA ARGES (CUI 11352991)
Furnizor / câștigător
GREBO 2003 SRL (CUI 15220934)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570 RON
Valoare atribuită
570 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

570 RON

din 570 RON estimat