Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Comunei Sanpetru Mare, din Judetul Timis, intentioneaza sa contracteze servicii de inotcmire strategie de dezvoltare pentru Comuna Sanpetru Mare, Judetul Timis. Alaturat atasam aietul de sarcini cu cerintele impuse de catre autoritatea contractanta. Va rugam sa va actualizati pretul produsului de catalog in conformitate cu cerintele impuse de catre autoritatea contractanta. Va multumim!
- Număr anunț
- DA26998597
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANPETRU MARE (PRIMARIA SANPETRU MARE) (CUI 4483862)
- Furnizor / câștigător
- GENEZA MARKET SRL (CUI 31414304)
- Cod CPV
- 75112100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.815,13 RON
- Valoare atribuită
- 37.815,13 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.