Atribuită Cumpărare directă

REF.21067/23.11.2020, BLOC OPERATOR Catetere tip foley operatorii speciale haematuria cu 3 cai,hemostaza lavaj continuu, din material special antialergic - Silicon Elastomer,semirigide,ramforsate, albastre,cu balon de capacitate intre 30 si 80ml, l=40cm, varf sonda tip Nelaton-Standard (inchis cu gaura laterala) Couvelaire(deschis taiat oblic cu gaura laterala si centrala) Dufour(curb deschis), -marimea inscriptionate si valva conectie codata color in functie de marime Marime CH-20 = 20 buc, sterile,CE,

Număr anunț
DA26895318
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat