Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire produs Cod produs U/M Cantitate P.U. Pret unitar 1. ACID URIC ABX PENTRA, A11A01670, KIT, Cantitate 1, P.U. 133.67 Lei 2. FOSFATAZA ALCALINA ABX PENTRA, A11A01626, KIT, Cantitate 1, P.U. 51.41 3. MULTICALIBRATOR BIOCH ABX PENTRA, A11A01652, BUC., Cantitate 0.3, P.U. 674.87 4. Sample Cups, A11A01765, pach., Cantitate 1, P.U. 237.65 Lei 5. AST ABX PENTRA, A11A01629, KIT, Cantitate 1, P.U. 115.98 Lei 6. PACHET REACTIVI ANALIZOR IONI (NA, K, Cl) EASY-LYTE 800 TESTE, 2121, KIT, Cantitate 1, P.U. 2280 Lei 7. TSH IMMULITE, LKTS1, KIT, Cantitate 1, P.U. 503.8 Lei 8. FT4 IMMULITE, LKFT41, KIT, Cantitate 1, P.U. 665.30 Lei 9. FERITINA IMMULITE, LKFE1, KIT, Cantitate 1, P.U. 977.10 Lei TOTAL: 5.167,37 Lei
- Număr anunț
- DA26912371
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.167,37 RON
- Valoare atribuită
- 5.167,37 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.