Atribuită
Cumpărare directă
OUA ROSII L=120,00Buc x 0,44lei; MASLINE VERZI 3.5KG=3,50Kg x 15,00lei; MASLINE NEGRE 101-120 2.5KG=2,50Kg x 13,50lei; CVL UNT 65% 180g=12,00Buc x 7,00lei; PULPE INFERIOARE VRAC CG=10,00Kg x 6,50lei; CARTOFI CONGELATI 2.5KG 9/9=8,00Buc x 12,00lei; PASTA TOMATE 800g 28%=15,00Buc x 6,70lei; CHIFLA 86 GR=24,00Buc x 1,25lei; ULEI 1L=24,00Buc x 5,30lei; CEAFA PORC DEZOSATA OPT=19,80Kg x 17,50lei; MUSCHI FILE AFUMAT PROMO=4,09Kg x 25,10lei; MUSCHI FILE HAIDUCESC ELIT=2,20Kg x 30,98lei; CARNATI TARANESTI EXTRA ELIT=5,15Kg x 21,40lei; COASTA TARANEASCA ELIT=6,06Kg x 23,00lei; KNORR BORS MAGIC 0.8KG=2,00Buc x 64,00lei; DELACO CEDAR FELII 500 G=6,00Buc x 19,50lei; DELACO EMMENTALER FELII 450G=6,00Buc x 19,50lei; SUNCA YORK PIZZARO ELIT 10BUC PACH.=5,35Kg x 18,50lei; CIUPERCI TAIATE 3100GR=4,00Buc x 35,30lei; CREMA PT. GATIT 1L=8,00BUC x 11,50lei
- Număr anunț
- DA26896548
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE (CUI 6884429)
- Furnizor / câștigător
- TEROL PROD SRL (CUI 9924137)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.102,83 RON
- Valoare atribuită
- 2.102,83 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.