Atribuită
Cumpărare directă
1 5797 COADA CROMATA 1.3 BUC 6.000 3 2 94816 COADA DE REZERVA SPIN MOP + MOP BUC 5.000 3 89603 COADA LEMN LOPATA FI28 BUC 4.000 4 3471 COADA LEMN PT LOPATA BUC 1.000 5 1606 COADA TELESCOPICA 3 M BUC 1.000 6 85040 CURATATOR GEAM MICROFIBRA 100329 069 BUC 2.000 7 4569 GALEATA 5 L STERK 1 BUC 10.000 8 92015 GALEATA CU CENTRIFUGA SI MOP TURBION BUC 7.000 9 51818 HARLET METAL BUC 1.000 10 89569 LOPATA PLASTIC 46X37.5 CM 01044 679093 BUC 4.000 11 17948 MATURA LULUTA FARA COADA BUC 6.000 12 1562 MATURA STRADA (NUIELE) BUC 4.000 13 93118 REZERVA MOP FUR 1018 BUC 6.000 14 101 SET CUTITE NEGRE 9 CM 6/SET EU SET 1.000 15 93494 SET FARAS + MATURA F077 BUC 6.000 16 5572 STERGATOR GEAM CU BURETE 22 CM TP 179 BUC 1.000
- Număr anunț
- DA26891472
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU P.P. NR.1 ZALAU (CUI 32019761)
- Furnizor / câștigător
- GYM INVEST SRL (CUI 10598336)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 995,85 RON
- Valoare atribuită
- 995,85 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.