Atribuită Cumpărare directă

1- OFERTA 4467934993 – PRIMA 1976 RON 2- OFERTA 4467940940-PRIMA 1976 RON 3- OFERTA 4467948746-PRIMA 1976 RON 4- 4478748074 -PRIMA 2040 RON Total - 7968 RON

Număr anunț
DA26894049
Autoritate contractantă
Agentia de Investigare Feroviara Româna - AGIFER (CUI 34988646)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.968 RON
Valoare atribuită
7.968 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.968 RON

din 7.968 RON estimat