Atribuită Cumpărare directă

Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze Telemetru cu lasăr – pentru măsurarea distanței la minim 40 m, 3 unități de măsură (m, inch, ft), display și husă de protecție = 1 buc., necesar pentru realizarea documentației topografice pe șantierul arheologic de la Covasna – Cetatea zânelor, Jud. Covasna.

Număr anunț
DA26908938
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
38410000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,04 RON
Valoare atribuită
126,04 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,04 RON

din 126,04 RON estimat