Atribuită Cumpărare directă

4 RCA - 12 LUNI - CITY - TARIF INREGISTRAT SPECIAL: 1598/5/70/1850 - PRIMA 323.95 LEI 1598/5/64/1540 - PRIMA 306.90 LEI 1461/5/80/1875 - PRIMA 179.55 LEI 2461/3/128/3000 - PRIMA 94.50 LEI 9 AUTO - 12 LUNI - CITY INSURANCE RISCURI - AVARII, FURT, VANDALISM, ELEM VITRATE A43218 - SUMA ASIGURATA 24966 LEI - PRIMA 1353 LEI - VALABILITATE 01.12.2020 A43219 - SUMA ASIGURATA 25322 LEI - PRIMA 869 LEI - VALABILITATE 01.01.2021 A71908 - SUMA ASIGURATA 25723 LEI - PRIMA 1108 LEI - VALABILITATE 01.01.2021 A1727 - SUMA ASIGURATA 3645 LEI - PRIMA 1042 LEI - VALABILITATE 01.01.2021 A2344 - SUMA ASIGURATA 8705 LEI - PRIMA 1030 LEI - VALABILITATE 01.01.2021 A12317 - SUMA ASIGURATA 34164 LEI - PRIMA 852 LEI - VALABILITATE 01.01.2021 A32181 - SUMA ASIGURATA 53873 LEI - PRIMA 1181 LEI - VALABILITATE 01.01.2021 A10188 - SUMA ASIGURATA 101653 LEI - PRIMA 3362 LEI - VALABILITATE 01.01.2021 A43220 - SUMA ASIGURATA 25926 LEI - PRIMA 890 LEI - VALABILITATE 01.01.2021

Număr anunț
DA26895144
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.591,90 RON
Valoare atribuită
12.591,90 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.591,90 RON

din 12.591,90 RON estimat