Atribuită
Cumpărare directă
1. PATENT 1 BUC X18,49 RON; 2. CHINGA AUTO 4 BUC X 58,82 RON; 3. VOPSEA 2,5 L 4 BUC X 42,02 RON; 4. TRAFALET 1 BUC X 8,40 RON; 5. REZERVA TRAFALET 2 BUC X 1,68 RON; 6. DILUANT 1 L 4 BUC X 10,09 RON; 7. BANDA AVERTIZARE 1 BUC X 8,04 RON; 8. PERIE SARMA PENTRU FLEX 2 BUC X 6,72 RON' 9. PENSON 30 MM 1 X 2,52 RON; 10. PENSON 80 MM 1 BUC X 7,14 RON; 11. LACAT 1 BUC X 21,01 RON.
- Număr anunț
- DA26908838
- Autoritate contractantă
- COMUNA SABAOANI (CUI 2613800)
- Furnizor / câștigător
- DEC INVEST SRL (CUI 15313634)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 526,47 RON
- Valoare atribuită
- 526,47 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.