Atribuită Cumpărare directă

OGP DN3 40709400 " Agrafe metalice de birou 28 mm 28mm 100 bucati cutie B4U" cutie 236 0.49 DNS 30188990 Biblioraft bibliorafturi plastifiat carton rigid plastefiat 7,5 cm 75 mm A4 margine metalica NOKI buc 100 4.18 0,7 mm - 20914000, Creion creioane mecanic mecanice 0.7 mm 0.7mm 0.5 mm 0.5mm 0.9 mm 0.9mm 1.0mm 1.0 mm ROTRING TIKKY buc 112 7.72 0.7 mm -20903100 Mine mina rezerva rezerve creion mecanic HB 0.5mm 0.5 mm 0.7mm 0.7 mm 0.9mm 0.9 mm 1.0mm 1.0 ROTRING set 100 2.45 OGP DN3 30676789 Dosar dosare din plastic pvc pp cu sina si doua 2 perforatii gauri pentru incopciat NOKI buc 100 0.33 GALBEN-30699999 Dosar dosare din plastic pvc pp cu sina si doua 2 perforatii gauri pentru incopciat NOKI buc 100 0.33 ROSU-30666543 Dosar dosare din plastic pvc pp cu sina si doua 2 perforatii gauri pentru incopciat NOKI buc 50 0.33 VERDE-30678900 Dosar dosare din plastic pvc pp cu sina si doua 2 perforatii gauri pentru incopciat NOKI buc 50 0.33 OGP DN3 30662910 " Dosar dosare cu sina metalica TARE din carton duplex alb 230g 230gr 230 g gr grame B4U" buc 500 0.23 DN2 21045000 " Radiera guma de sters pentru creion creioane medie KORES" buc 100 0.64 DNS 11101208 " Notes notite post-it post it adeziv autoadeziv 76x76 76 x 76 mm CULORI PASTEL 100 file set HOPAX" buc 100 1.38 NEGRU- 20775002, Permanent marker varf rotund 1-5 mm diverse culori CENTROPEN Cod 8566 buc 25 1.58 ROSU - 20775003 Permanent marker varf rotund 1-5 mm diverse culori CENTROPEN Cod 8566 buc 25 1.58 ALBASTRU-20775001 Permane

Număr anunț
DA26913129
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.580,18 RON
Valoare atribuită
4.580,18 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.580,18 RON

din 4.580,18 RON estimat