Atribuită Cumpărare directă

9 x Access point Ubiquiti UniFi UAP AC PRO 1 x Switch Ubiquiti US-8-150W 8 porturi 1 x Router MikroTik RB4011IGS+RM 10xGigabit Procesor Quad-Core 1.4Ghz 1GB RAM Negru

Număr anunț
DA26908399
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.996,62 RON
Valoare atribuită
5.996,62 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.996,62 RON

din 5.996,62 RON estimat