Atribuită Cumpărare directă

TED900NEW UPS/900VA/500W - 1 buc., FOTON START 12V 74A ACUMULATOR AUTO 12V 74A 278X175X190 - 1 buc, PHS0897463 HF-S 258 TL-D II 220-240 50/60Hz BALAST - 3 buc, PHS0931580 BALAST BF-B 236 TL-D EII 220-240V 50/60Hz - 3 buc., PHS0905519 HF-S 136 TL-D II 220-240V 50/60Hz - 1 buc. Solicitam :Certificat de Conformitate;Declaratie de Conformitate ;

Număr anunț
DA26921876
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
"TC 3" SRL (CUI 12951417)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.026,01 RON
Valoare atribuită
1.026,01 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.026,01 RON

din 1.026,01 RON estimat